DreamLife MTA RolePlay 2017

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köszöntelek a Dream Life RolePlay Fórumján, kellemes időtöltést kivánunk!


3 posters

    Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint)

    avatar
    Denen Kendal
    Újonc


    Hozzászólások száma : 3
    Join date : 2017. Aug. 16.

     Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint) Empty Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint)

    Témanyitás by Denen Kendal Szer. Aug. 16, 2017 11:11 am

    AdminSegéd jelentkezési lap

    • Magadról : [OOC] [5-10 mondat] •
    Laci vagyok,14 éves,erdélyben születtem.Szeretem a sportokat,főleg a focit.Követem is ezt a sportot,és a kedvenc csapatom a Barca.Fociztam is,emiatt nőtt a csapatmunkám is.Szeretek hülyéskedni haverokkal,trollkodni is,de amikor kell komoly is tudok lenni.

    • Magadról : [IC] [5-10 mondat] •
    Los Santosban nőttem fel 2 testvéremmel,anyummal és apummal.A Los Santosi korházban születtem 1997-ben.A családommal egy kis házban, Los Santos street 336.-on.A testvéreimmel mindig jóba voltam,nem volt velünk nagy baj,jó barátokat voltunk.Nagyon szerettem a sportokat,még most is szertem és rendszeres járok kosarazni.

    • Hányszor voltál jailben? Miért, mennyi időre? •
    Nem voltam még.

    • Hányszor voltál bannolva? Miért, mennyi időre? •
    Nem voltam még.

    • Mik voltak az eddigi karakter neveid? •
    Denen Kendal

    • Szerinted mi egy AdminSegéd feladata? [5-10 mondat] •
    Az Adminsegéd feladata az,hogy válaszoljon a playerek reportjaira,segítsen a nagyobb rangú adminoknak.Ő is egy admin,csak neki nincs duty-ja,ezért mindig kell válaszoljon a pm-ekre.Ő a városban teszi a dolgait,és ha valami szabályszegést lát,akkor szól nagyobb rangú adminnak,és a nagyobb rangú admin megadja a büntetését a játékosnak.

    • Aktívsági időd? Mennyi időt tudnál naponta online lenni fent a szerveren? •
    Elég sokat,napi 4-5 óra.

    • Csapatmunkához való hozzá állásod? Véleményed róla? Fejtsd ki! [3 mondat] •
    Szerintem a csapatmunka egy nagyon jó dolog.Ha csapatmunkában dolgozunk minden könnyebben,gyorsabban megy.

    • Miért pont téged válasszunk? •
    Szeretek segíteni az embereken,a hazugságot kideríteni,és sokat tudok aktív lenni.

    • Miért pont NE téged válasszunk? •
    Türelmetlen vagyok,hamar felidegesítem magam.

    • Miért jelentkezel AdminSegéd -nek? •
    Szeretnék segíteni az embereken,és jobbá tenni az egész Dream Life szervert.

    • Írj magadról legalább 3 pozitív / negatív tulajdonságot. •
    Pozitív:Kedves,segítőkész,igazságos.Negatív:Türelmetlen,hamar mérgelődök,lusta.


    FIGYELEM! Jelentkezési lapok bírálása után, egy TS meghallgatáson fogtok átesni. Mindenkinek sok sikert!
    avatar
    Denen Kendal
    Újonc


    Hozzászólások száma : 3
    Join date : 2017. Aug. 16.

     Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint) Empty Re: Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint)

    Témanyitás by Denen Kendal Szer. Aug. 16, 2017 11:12 am

    Remélem ez jó lesz Very Happy
    ?Bálint
    ?Bálint
    Tulajdonos
    Tulajdonos


    Hozzászólások száma : 36
    Join date : 2017. Jun. 20.
    Tartózkodási hely : IC Ügy

     Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint) Empty Re: Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint)

    Témanyitás by ?Bálint Csüt. Aug. 17, 2017 1:46 am



    Nem lett ez sem egy rossz lap, de mivel a szerveren egyenlőre 2-3-4 hétig karbantartás van, ezért azt mondom addig lezárjuk a tagfelvételt. Következőre amikor nincs karbantartás írj te is újjat.
    avatar
    RAYEN
    Globális Moderátor


    Hozzászólások száma : 7
    Join date : 2017. Aug. 15.

     Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint) Empty Re: Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint)

    Témanyitás by RAYEN Csüt. Aug. 17, 2017 1:50 am



    Zárom, helyezem a helyére!

    Ajánlott tartalom


     Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint) Empty Re: Denen Kendal Adminsegéd jelentkezési lap (minta szerint)

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 4:11 am