DreamLife MTA RolePlay 2017

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köszöntelek a Dream Life RolePlay Fórumján, kellemes időtöltést kivánunk!


2 posters

    Aaron Knoxwille ASG jelentkezése

    avatar
    Aaron Knoxwille
    Újonc


    Hozzászólások száma : 1
    Join date : 2017. Jun. 21.

    Aaron Knoxwille ASG jelentkezése Empty Aaron Knoxwille ASG jelentkezése

    Témanyitás by Aaron Knoxwille Szer. Jún. 21, 2017 5:37 pm

    ~ [OOC] Magadról.( 5-10 mondat ) Ki vagy honnan vagy , mit kell tudni rólad , hobbid stb.. : Alex hívnak, jelenleg 15 éves vagyok, augusztus végén töltöm be 16. életévemet. Pest megyében élek, egy kisebb faluban a családommal, innen járok be Budapestre,
    egy gimnáziumba. Itt nyelvi tagozaton vagyok. (angol-francia)A sok tanulás és persze számítógépezés mellett versenyszinten focizok a helyi egyesület tagjaként. Hobbijaim közé sorolnám az úszást, a ping-pongozást, és a kosárlabdát is, amit a haverokkal szoktunk űzni néha napján. Amúgy pedig egy életvidám gyerek vagyok, mindig jó kedvem van (ritka ha nem), vevő vagyok a viccekre, és humorérzékkel is rendelkezek.
    ~ [IC] Magadról. Miket értél el a szerveren mikkel büszkélkedhetsz, mit tevénykedsz.a szerveren stb.. : Ugye még nincs kinyitva ezért itt nincs.
    ~ [OOC] Hányszor voltál jailben ? Ha igen miért ? Mennyi időre ?  0
    ~ [OOC] Hányszor voltál bannolva ? Ha voltál miért ? Mennyi időre ? 0
    ~ [OOC] Mik voltak az eddigi karakter neveid?[Ha volt] -
    ~ [OOC] Szerinted mi egy AdminSegéd feladata ? Mond el pár mondatban mi lehet a fontos feladata..: Segíteni az Adminnokat és válaszolni kisebb reportokra
    ~ [OOC] Aktívsági időd ? Mennyi időt tudnál az adminkodásra forditani ?: 5+ óra / nap
    ~ [OOC] Csapatmunkához való hozzá állásod ? Véleményed róla? Fejtsd ki! (2-3 mondat): Hát mindigis csapatt munka mellet nõttem fel, mivel fociztam sport szerüen, családba is mindig segítettem. Falun felnõni peddig azt úgy csinálja mindenki hogy csapat munka
    ~ [OOC] Miért pont téged válasszunk ? (3-10 mondat, legalább 4 érv):  Nagyon jól tudok figyelni több helyre mivel fociztam , ping-pongoztam, és ez kisegítet ezt kitanúlni .
    ~ [OOC] Voltál-e már leader valahol, ha igen hol? Szerettek téged mint leader ? Nem, nem voltam leader még
    ~ [OOC] Miért jelentkeztél adminisztrátornak ? (3-10 mondat): Szeretnék segíteni a szerver fejlesztésén, és mivel sajnos nem tudok configolni / mappelni ezért így szeretnék segiteni Smile
    ~ [OOC] Írj magadról pozitív tulajdonságokat (legalább 3) : több helyre tudok figyelni, megtudom látni hogy ki hazudik, élet vidám
    ~ [OOC] Írj magadról negatív tulajdonságokat (legalább 3) : forrófejü, néha-néha önzõ, rühellem a hazugságokat


    A hozzászólást Bálint összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 05, 2017 1:40 am-kor. (Reason for editing : Bálint)
    avatar
    Jackson
    SuperAdmin


    Hozzászólások száma : 1
    Join date : 2017. Jun. 21.

    Aaron Knoxwille ASG jelentkezése Empty Re: Aaron Knoxwille ASG jelentkezése

    Témanyitás by Jackson Szer. Jún. 21, 2017 5:50 pm

    Kedves Alex! Örömmel értesitelek hogy jelentkezésed elfogadásra került! Így várlak majd egy TS meghallgatásra! Időpontokat olvasd majd el! Zárható / Helyezhető!

      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 3:51 pm