DreamLife MTA RolePlay 2017

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köszöntelek a Dream Life RolePlay Fórumján, kellemes időtöltést kivánunk!


3 posters

    George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek

    avatar
    George D Escobar
    Újonc


    Hozzászólások száma : 2
    Join date : 2017. Aug. 16.

    George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek Empty George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek

    Témanyitás by George D Escobar Szer. Aug. 16, 2017 11:23 am



    AdminSegéd jelentkezési lap

    • Magadról : [OOC] [5-10 mondat] •

    Marci vagyok 15 éves.Egy kis városban élek,informatikusnak tanulok a Ceglédi Közgázi iskolába.Nagyon sokat szoktam aktív lenni.3-4 órát is!Kedvenc hobiaim a focizás,úszás,és a futás,meg mindenféle labda játékok.Iskola időben jártam focizni a városom sportcsarnokjába,de nyáron abbahagytam.
    • Magadról : [IC] [5-10 mondat] •

    George D Escobar a becsületes nevem.A Nemezti Nyomozó Irodánál dolgozok,jelenlegi posztom az állományba a Igazgató helyettes.30 éves vagyok.Családommal Angel Pineban élek,boldog kiscsalád vagyunk,az egyik gyerekem 7 éves,jövőre megy iskolábama másik gyerek 3 éves ő még bölcsödéba jár.

    • Hányszor voltál jailben? Miért, mennyi időre? •

    -Még nem voltam jailbe.

    • Hányszor voltál bannolva? Miért, mennyi időre? •

    -Még nem voltam bannolva.

    • Mik voltak az eddigi karakter neveid? •
    -Thommas Sopron
    • Szerinted mi egy AdminSegéd feladata? [5-10 mondat] •

    Az adminsegéd feladata a PM-ek válaszolgatása.A kisebb kérdések megválaszolgatása,így az adminisztrátornak ezáltal segítünk,így könnyebb dolguk van.A playerek oktatás,segíteni nekik az RP-be.Az adminsegédek IC is van,egy szóval olyan mintha 0-24 dutyzik.

    • Aktívsági időd? Mennyi időt tudnál naponta online lenni fent a szerveren? •
    3-4 óra
    • Csapatmunkához való hozzá állásod? Véleményed róla? Fejtsd ki! [3 mondat] •

    Csapatmunkához való hozzá állásom nagyon jó és pozitív.Nagyon szeretek csapatmunkában dolgozni,szerintem ez a legfőbb dolog ha adminsegédnek akarnál jelenkezni.És ha csapatmunkában dolgozunk,akkor minden könnyeben megy.

    • Miért pont téged válasszunk? •

    Azon kívül, hogy van admin tapasztalatom, egy hasonló játékos számú szerveren, terhelhető vagyok,
    maximálisan végzem a rám bízott munkát.Véleményem szerint a gondolkodásom érett,logikus. Van bennem az emberek felé empátiám,
    jól megértem ha bármi problémájuk van, és megpróbálok rajtuk segíteni. Megbízható vagyok, és minden ügyben megpróbálok igazságosan eljárni teljes mértékben eltudnám látni a feladatot.Könnyen tanulok és tanítható vagyok.Nem élek vissza az admin által adta lehetőséggel illetve a társaim bizalmával.Volt már sok ügyem,az admin múltamnak köszönhetően ,konfliktusom amit sikerült megoldanom, el simítanom "pályafutásom" során. Nagyon szeretek segíteni az embereken és én ezt tényleg szívvel-lélekkel csinálnám. Jobban szeretek adminkodni mint Rpz-ni, jobban leköt és örömtelibb pillanatokat is add. A Játékosokkal türelmes vagyok, és nyitott mindenre.

    • Miért pont NE téged válasszunk? •

    Ha nagyon felidegesítenek,akkor mindenkivel olyan vagyok,és ezáltal megbánthatok más embereket is.

    • Miért jelentkezel AdminSegéd -nek? •

    Van már tapasztalom adminsegédként,több szerveeren is voltam Adminsegéd/IDG.Ezen a szerveren 2voltam IDG a megnyitás óta.Szeretek adminsegédként om-re válaszolgatni,szerintem megfelelő lennék erre a posztra

    • Írj magadról legalább 3 pozitív / negatív tulajdonságot. •
    -Kedves,segítőkész vagyok
    -Barátságos
    -És vicces

    -Egy kicsi dolgon is felidegesítem magam
    -Engedékeny vagyok
    -És nem szeretem ha hátam mögött kibeszélnek



    FIGYELEM! Jelentkezési lapok bírálása után, egy TS meghallgatáson fogtok átesni. Mindenkinek sok sikert!

    [/center]
    [/quote]


    A hozzászólást George D Escobar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 16, 2017 2:07 pm-kor.
    ?Bálint
    ?Bálint
    Tulajdonos
    Tulajdonos


    Hozzászólások száma : 36
    Join date : 2017. Jun. 20.
    Tartózkodási hely : IC Ügy

    George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek Empty Re: George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek

    Témanyitás by ?Bálint Szer. Aug. 16, 2017 1:10 pm



    Kicsit az átláthatóságán javíts (spacek ilyenek.)
    avatar
    George D Escobar
    Újonc


    Hozzászólások száma : 2
    Join date : 2017. Aug. 16.

    George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek Empty Re: George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek

    Témanyitás by George D Escobar Szer. Aug. 16, 2017 2:08 pm

    Szerkesztve
    ?Bálint
    ?Bálint
    Tulajdonos
    Tulajdonos


    Hozzászólások száma : 36
    Join date : 2017. Jun. 20.
    Tartózkodási hely : IC Ügy

    George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek Empty Re: George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek

    Témanyitás by ?Bálint Csüt. Aug. 17, 2017 1:45 am



    Nem lett ez sem egy rossz lap, de mivel a szerveren egyenlőre 2-3-4 hétig karbantartás van, ezért azt mondom addig lezárjuk a tagfelvételt. Következőre amikor nincs karbantartás írj te is újjat.

    Lapodat elutasítom, zárható / helyezhető!
    avatar
    RAYEN
    Globális Moderátor


    Hozzászólások száma : 7
    Join date : 2017. Aug. 15.

    George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek Empty Re: George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek

    Témanyitás by RAYEN Csüt. Aug. 17, 2017 1:50 am



    Zárom, helyezem a helyére!

    Ajánlott tartalom


    George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek Empty Re: George D Escobar jelenkezése Adminsegédnek

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 8:15 am