DreamLife MTA RolePlay 2017

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köszöntelek a Dream Life RolePlay Fórumján, kellemes időtöltést kivánunk!


4 posters

    Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek

    avatar
    William Fernando
    Újonc


    Hozzászólások száma : 2
    Join date : 2017. Aug. 16.

    Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek Empty Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek

    Témanyitás by William Fernando Szer. Aug. 16, 2017 9:15 am

    AdminSegéd jelentkezési lap

    • Magadról : [OOC] [5-10 mondat] • Sziasztok!Zsoltinak hívnak!14 éves voltam júliusban.Szabadidőmben szeretek focizni, bandázni, és MTA-zni a haverokkal.Általában minden szerverre felnézek és elkezdek játszani, még a kisebb szervereken is.Szeretek mindent kipróbálni!Nagyon kalandvágyó vagyok.Van egy kisebb nyaralónk a zemplénbe és ott szoktunk túrázgatni meg ilyenek.Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élek egy faluban.4 éve RPzek és 5 éve MTA-zok.Természetesen tudok mindent amit egy adminsegédnek szeretnék jelentkezni.Meg van hozzá a kezdő tudásom.


    • Magadról : [IC] [5-10 mondat] • Neve William Fernando.San Fierroban született ahol édesanyjával élt mert apukája elhagyta.12 éves korában az édesanyja is elhagyta és magára maradt.A fiúcska kijárta a 8 általánost, majd a Rendvédelmi tagozatra ment ahol megbukott.Elköltözött Los Santosba ahol sajnos az utcán végezte.Majd beállt kukásnak.Vett egy kisebb albérletet a Jefferson Motelben és ott élt.De visszaköltözött San Fierroba az egyik barátjához.Elkezdtek együtt egy céget, ami sajnos csődbe ment.Majd ismételten beiratkozott a Rendvédelmi Iskolára amit mostmár sikerült kijárni.Most újra vissszajött Los Santosba szerencsét próbálni.Szeretne egy új életet kezdeni.Most 31 éves.

    • Hányszor voltál jailben? Miért, mennyi időre? •Nem voltam még soha.

    • Hányszor voltál bannolva? Miért, mennyi időre? •Nem voltam még soha

    • Mik voltak az eddigi karakter neveid? •Csak egy volt:William Fernando

    • Szerinted mi egy AdminSegéd feladata? [5-10 mondat] •Egy Adminsegéd feladata szerintem az, hogy segítsen a playereken.Figyelje a Nonosokat és aki nonozik adja meg neki a méltó büntetést.Az AdminSegéd feladata még az is, hogy segítsen a nagyobb adminoknak.Szerintem egy AdminSegédnek nagyon össze kell tartani a többiekkel.Jöhet bármi nekik akkor is meg kell védeni a szerver nyugalmas RP-jét.

    • Aktívsági időd? Mennyi időt tudnál naponta online lenni fent a szerveren? •Mivel most nyári szünet van ezért 10-12 órát is.Hétközbe 4-5 órát és Hétvégén 6-7 órát.Ma az az 2017.08.16-án elmegyünk a nyralónkba és holnap jövünk haza.

    • Csapatmunkához való hozzá állásod? Véleményed róla? Fejtsd ki! [3 mondat] •A csapatmunkához normális és értelmes emberek kellenek.A csapatmunkát sose szabad elhanyagolni az adminok között.De bárhol, példeul a focipályán, mondom bárhol meg kell állnia a helyét.Mert azok az emberek, egy csapatban vannak!!

    • Miért pont téged válasszunk? •Miért pont engem?Mert úgy gondolom meg van hozzá a kellő képességem és okosságom is.Egoista vagyok egy kicsit.Tudom de ezt majd orvosolom:D

    • Miért pont NE téged válasszunk? •Nem tudom ilyenről még nem hallottam.Lenne pár tippem ezeket most le is írom.Egy kicsit egoista vagyok és szeretem túltárgyalni a dolgokat.Szoktam nagyon ritkán lusta is lenni.

    • Miért jelentkezel AdminSegéd -nek? •Mert szeretném itt is kipróbálni a tudásom és megnézni, hogy milyen egy új közösségben csapatban dolgozni.Szeretnék segíteni a playereknek és, hogy minden rendben menjen a szerveren.Ezt csak ennyivel tudom kifejezni.

    • Írj magadról legalább 3 pozitív / negatív tulajdonságot. •Pozitív:Kedves, segítőkész, türelmes.Negtív:Egoista, néha lusta és néha nagyon fel tudnak idegesíteni.

    • Megjegyzés •
    Köszönöm, hogy elolvastátok!!Remélem tetszett!
    FIGYELEM! Jelentkezési lapok bírálása után, egy TS meghallgatáson fogtok átesni. Mindenkinek sok sikert!
    avatar
    William Fernando
    Újonc


    Hozzászólások száma : 2
    Join date : 2017. Aug. 16.

    Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek Empty Re: Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek

    Témanyitás by William Fernando Szer. Aug. 16, 2017 9:17 am

    Köszi hogy elolvastátok remélem tetszett!
    avatar
    Denen Kendal
    Újonc


    Hozzászólások száma : 3
    Join date : 2017. Aug. 16.

    Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek Empty Re: Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek

    Témanyitás by Denen Kendal Szer. Aug. 16, 2017 9:22 am

    Elég jó volt,tetszett!
    Támogatom.
    ?Bálint
    ?Bálint
    Tulajdonos
    Tulajdonos


    Hozzászólások száma : 36
    Join date : 2017. Jun. 20.
    Tartózkodási hely : IC Ügy

    Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek Empty Re: Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek

    Témanyitás by ?Bálint Szer. Aug. 16, 2017 10:02 am


    24 órád van mintával késziteni (kimásolni, majd ott kitölteni.) vagy
    zárásra kerül.
    ?Bálint
    ?Bálint
    Tulajdonos
    Tulajdonos


    Hozzászólások száma : 36
    Join date : 2017. Jun. 20.
    Tartózkodási hely : IC Ügy

    Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek Empty Re: Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek

    Témanyitás by ?Bálint Csüt. Aug. 17, 2017 1:46 am



    Nem lett ez sem egy rossz lap, de mivel a szerveren egyenlőre 2-3-4 hétig karbantartás van, ezért azt mondom addig lezárjuk a tagfelvételt. Következőre amikor nincs karbantartás írj te is újjat.
    avatar
    RAYEN
    Globális Moderátor


    Hozzászólások száma : 7
    Join date : 2017. Aug. 15.

    Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek Empty Re: Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek

    Témanyitás by RAYEN Csüt. Aug. 17, 2017 1:48 am



    Zárom, helyezem a helyére!

    Ajánlott tartalom


    Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek Empty Re: Madrox(William Fernando)Jelentkezése AdminSegédnek

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 6:25 am